preloader

Hakkımızda

Biz Kimiz

Feyteks Sentetik İplik A.Ş , 1994 yılında faaliyete başlamış olup, günümüzde halen devam etmekte olan müşteri odaklı bir yaklaşımı temel alarak insanlara, bütçelerine uygun, talep edilen kalitede ve zamanda, insan sağlığına ve çevreye zarar vermeyen ürünler sunarak hizmetine devam etmektedir. Ülkemizde gerekse de uluslarası arenada tekstil alanındaki en öncü firmalardan olmak hedeflerimzdendir., Hali hazırda üretim faaliyetlerine Çerkezköy bölgesinde 8.000 m2 alana kurulu bulunan tesisilerinde devam etmektedir. Firmamız, her geçen gün yenilenen teknoloji ile yenilikleri takip etmeye ve gelişmeye devam etmektedir..

Firmanın tüm üretim faaliyetleri;  sektörde lider makine olarak kabul edilen Barmag tekstüre makinesi ile gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda çalışan, müşteri, tedarikçi memnuniyeti, sosyal sorumluluk ve sürdürülebilirlik ilkelerini temel almaktadır.

Bizler Feyteks İplik insanların kaliteli ürünlere erişebilmesine yardımcı olabilmek için yeni yaklaşımlara öncülük ediyoruz.

Misyonumuz

“Kalite herkesin hakkı” inancından hareketle “insanlara, bütçelerine uygun, arzu edilen kalitede ve zamanda, insan sağlığına ve çevreye zarar vermeyen ürünler sunarak iyi hissettirmek” tir.

Vizyonumuz

Müşteri odaklı bir yaklaşımı temel alarak Türkiye’de ve hizmet verdiğimiz tüm ülkelerde ‘lider grup’ konumuna erişmektir. Aynı zamanda çalışan, müşteri, tedarikçi memnuniyeti, sosyal sorumluluk ve sürdürülebilirlik ilkelerini temel almaktadır.

DEĞERLERİMİZ

ADELET

Erdemli ve Adaletli olma

EKİP ÇALIŞMASI

Ekip çalışması ile birlikte başarma

GİRİŞİMCİLİK

Girişimci bir ruhla hareket etme

MÜŞTERİ ODAKLI

Müşteri Odaklı Olma

GÜVENİLİR

Güven; benliğimizin temelini oluşturur

UZMANLAŞMA

Uzman kadromuzla hizmet vermek.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Feyteks Sentetik İplik A.Ş.’nin vizyonu doğrultusunda, gelişen ve güncel teknolojileri kullanarak, müşteri beklentilerini karşılayan, kolay satın alınabilir ve kullanılabilir, güvenilir ürünleri geliştirir, üretir ve satış sonrası hizmet veririz.

İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamız

Feyteks Sentetik İplik A.Ş. ve çalışanları olarak, ulusal ve uluslararası yasal mevzuat ve düzenlemelere uyar, sürekli gelişmeyi temel alarak  bir İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi kapsamında sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı oluştururuz.

Fun Fact

We're Serious About Helping
Small Businesses

0 +

Our Trusted Active Clients

0 +

our Experienced Members

0 +

Years Providing Services
× Nasıl Yardımcı Olabiliriz?